SEO Çalışması

SEO Çalışması

 Arama motorlarında insanların herhangi bir ürünü, hizmet veya da bilgiyi aramaları da ilgili sayfaların gözler önüne getirildiğini görebilirsiniz. SEO uygulamalarının gerçekleştirildiği sayfalar içinde görebilirsiniz. Kullanıcıların bir ürünü, hizmete ya da bilgiyi aradıklarında ilk sıralarda yer alan sayfalara vermek etmesi sebebi ile bu uygulamalara özen gösterireniz faydanıza olacaktır.
Tüm web sitelerinin amacı arama motorlarında aratılan kelimelerde doğal olarak ilk sıralarda yer almaktır. Bunu sağlamak için doğru hizmetleri verebilecek firmalarla işbirliği içinde olmanız önem kazanacaktır. SEO faaliyeti yaparsanız sitelerinizin kullanıcıların ilk beğenildiğinde gel olur mu?
İnternette kullanıcıları:
% 70 doğrudan bilgi araması yapıyor. Bunun% 80'i arama motoru kullanıyor. İnternetteki milyarlarca web sitelerinin içeriğini arama sonuç listelerinde görmek için bir öneri bir adım elde etmek için birçok parametreye dikkat seçeneği gerekiyor. Sadece Google 2004'te 4,3 milyar Web sitesi indekslenmiştir. İnternet pazarında ve arama motoru optimizasyonu Alanında edinilmiş olduğumuz uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübelerine dayanarak birleşik optimizasyon paketi sunarız.

 
Web sitesi Analizi
Web sitenizin kurulumu sırasında Yapılan hataların belirlenmesi ettik bu hataların giderilmesi için ne gibi çalışmalar Yapılması gerektiğinin belirlenmesi Sayesinde sitenizin analizi gerçekleştirilerek SEO kurallarına Uygun'un Olarak yeniden sitesi inşasının gerçekleştirilmesi sağlanır.

 
Hedef Belirleme Analizinin,
bir kişi için gerçekleştirilen site için bir tane belirlenir. Hedef belirleme esnasında ana hedefin yani arama motorlarında ilk sıraya yükselme hedefinin yanı sıra bu hedefe ulaşmak için gerçekleştirilen adımlar için de hedefler belirlenir. Böylelikle kademeli olarak web sitelerinin başarısının arttırılması.

 
Optimizasyon
Gerçekleştirilen analiz ve belirlenen hedefler doğrultusunda optimizasyon gerçekleştirilmiş başta Google ile alakalı Yahoo ve Bing gibi arama motorlarına uyumlu hale getirilmesi mümkün kılınır. Site inşasının gerçekleştirilmesi sonrasında daha fazla kullanıcıya ulaşabilmenizi sağlayacak en iyi duruma getirmek, kısa sürede hedeflerinize ulaşmanız mümkün olur.

 
Google'da ilk sayfa
Web sitelerinin hataları telafi edilmesi ya da sıfırdan yeni bir sitenin inşa edilmesinin ardından belirlenen hedefler doğrultusunda SEO çalışmalarının gerçekleştirilmesi ile birlikte web sitelerinin kısa süre içerisinde Google'da ilk sayfaya çıkması sağladı.