Web Tasarım

Web Tasarım

Web tasarımı, uzman bir müşteri temsilcimiz tarafından belirlenen yere tıklayarak, web siteleri için istek ve başvurunuz, bu bilgiler ışığında son derece tecrübeli, tamamı alanlarında üniversite düzeyinde eğitim almış yazılım mühendislerimiz, grafikerlerimiz ve metin yazarlarımız ile ortaklaşa çalışarak bir taslak çalışma hazırlanmasını ve bu taslak çalışanın sizin beğeninize sunulmasını, görüşleriniz doğrultusunda gerekli işlemlerin gerçekleştirilmesi, dünyaya açılan internet ortamındaki vitrininizin yayına sunmak kapsayan profesyonel ve titiz bir çalışma gerektiren süreçtir.Bu işlem tamamlandığında firmanız, kurumunuz veya şahsınız özgün, dinamik, hızlı, estetik ve güvenilir bir web sitelerinin sahibi olarak rakiplerinizden bir adım öne geçmiş olursunuz.

NEDEN WEB SİTESİ YAPTIRMALIYIM?

Web sitesi bir reklam aracı olmasının yanında şirketiniz, kurumunuz veya şahsınız adına yaptı bir yatırımdır.
Günümüzde işletmeler web sitelerinde en çok satılık olarak nitelendirmek ve birçok işletme en üst satış rakamlarını web sitesi üzerinden yapmaktadır. 
Web sitesi kurumsal kimliğinizi tamamlayıcı en önemli unsurdur. 
Web sitesi diğer reklam araçlarıyla kıyaslandığında en uygun fiyatlı reklam aracıdır.
Web sitenizde yer alan tüm bilgiler 365 gün ve 24 saat tüm dünyaya sunulmaktadır.
Milyonlarca internet kullanıcısının tüm işlemlerini internet üzerinden yapması, bir ürün alacağı zaman ilk önce internette araştırması, sizinde bu ortamda yer almanızı zorunlu kılmaktadır.
Yeni Türk Ticaret Kanunu'na göre bir web sitesi olma zorunluluğu getirilmiştir.
Fakat kanuni zorunluluğun ötesinde günümüzün ticari koşullarını değiştirin web sitesi olmasını zorunlu hale getirmiştir.
E-Ticaret teknolojileri ile yeni ticaret stratejileri tamamen internet üzerinden kurulmaktadır.
İnternetle iletişim hızlı kolay ve ucuzdur.

WEB SİTESİ YAPTIRIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

Web sitesi yaptırırken kesinlikle bu hizmetinizi faturalandırabilecek, gerekli sözleşmeler ile vermiş ve hizmet hukuki olarak garanti altına alabilecek bir firmayla çalışıyoruz.
Web sitenizi kullanan kişi bu işi öncelikli faaliyet alanı olarak yapmasına özen gösteriniz.
Bir web tasarım şirketiyle çalışmaya başlamadan önce mutlaka referanslarını inceleyiniz.
Web sitesi bir defalık yapılıp akışına bırakılacak bir şey değildir. 
Düzenli olarak takip edilmesi gereken güncel teknolojilerin entegrasyonu sağlanması gereklidir.
Web siteniz arama motoru dostu bir yapıya sahip olun.İnternet üzerinde boyut yeni ulaşacak kişiler basitlukla isminizle daha fazla bir ürününüzün adıyla, hizmetinizle, faaliyetinizle, vs sıvı ile ulaşırlar.
Sizin faaliyet alanınızla ilgili bir anahtar kelime arama motorlarına, sizin geçmiş sıralarda çıkmak. Aksi takdirde bahsettiğimiz avantajlarımız birçoğundan yararlanamazsınız.
Hizmet alacağınız web tasarım firması sitenizin arama motoru optimizasyonu.
İlerleyen zamanlarda herhangi bir sorun yaşmamak için web sitenize ait tüm şifreler ve periyodiklerden alınmış yedeklerinizi firmanızdan talep ediniz.
Web sitenizi yapılandırdık. Güçlü bir birleşim.
Web sitenizinetken sonlandırılmış programlama yöntemleri kullanılmalıdır.