KURUMSAL

Gittikçe küçülen ve küreselleşen dünyada her kuruluş ve birey artık bilgiye anında erişebilmekte. Bu sistemin dışında kalmak, firmalar ve markalar için ise gerçekten çok büyük bir kayıp. Rekabet koşullarının gittikçe zorlaştığı ve yenilendiği iş dünyasında kurumsal kimlik ve marka oluşturulması ise bugün firmaların en önemli kararlarını oluşturuyor. Kurumsal kimliğiniz ve markalarınız gerektiğinde yenilenmelidir. Bu yüzden yeni nesil teknolojiden yana olan Çakar Tasarım’ın sunduğu hizmetlerden faydalanmak firmanız ve markanız için kaçınılmazdır.

2007 yılında; teknolojik gelişimini artıran ve kabuğuna sığmayan Çakar Tasarım  hizmetlerinin yanına; şirketlere özel yazılımlar da üretmeye başladı. Birçok sektörün kendi bünyesinde veya bayileri ile ilişkilerinde ihtiyaç duyulan özel yazılımlarını geliştirerek, kuruma özel sistemler oluşturduk.

Çakar Tasarım çözümlerinde; bilgiden çok bilginin sunumu, kolay ulaşılabilirliği ve interaktifliği ön plana çıkmaktadır. Çözümlerimiz; markalarınızın dolayısıyla da işlerinizin güçlenmesi için tasarlanmaktadır.

HİZMET ALANLARIMIZ
Kurumsal firmaların birleşmelerinde, yeniden yapılanmalarında, stratejik yapılanma ve düzenlemeler yapılması durumunda, kurumsal kimliğin yenilenmesi-oluşturulması gerekir. Kurumsal kimlik çalışmalarının ana hedefi firma içinde ve dışında iletişim uyumunu sağlamaktır.

Çakar Tasarım, bilişim pazarında güvenilirliği ve kurumsal müşteri portföyü ile aşağıdaki alanlarda kesintisiz hizmet vermektedir.
Profesyonel, Dinamik Sanatsal, Ticari, Kurumsal Web Tasarımı 
Dinamik İçerik Yönetimi 
Mevcut Sistemin Yeniden Yapılandırılması 
Web Site Güvenliği 
Banner Tasarımı 
İçerik Entegrasyonu 
Animasyon 
E-Ticaret

ÜSTÜN NİTELİKLİ EKİP VE ÇAĞDAŞ ALTYAPI
Farklılığımızı yaratan en önemli unsur; mesleğinde en iyi olmak için gereken eğitim, deneyim ve özelliklere sahip, kendini bilişim hizmetine adamış, özverili ve Çakar Tasarım’ lı olmaktan gurur duyan ekibimizdir.
Çakar Tasarım çalışanları, değerlerimizi tam olarak yansıtan, çalışanların potansiyellerini en üst düzeyde kullanabilmelerine ve geliştirebilmelerine olanak sağlayan çalışma ortamıyla, her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştığı ve tercih edilir olacaktır. 
Sunduğumuz tüm hizmetlerde mükemmeliyete ulaşmamıza olanak sağlayacak en önemli unsurlardan birisi de çağdaş altyapımızdır. Bu nedenle, teknolojideki gelişmeleri izleyerek, hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini arttırmak için en güncel teknolojilerle altyapımızı sürekli geliştirmekteyiz.
Sanal ortamda isim hakkı almak, çalışabilecek bir alan kiralamak ve amaca uygun bir firma profili ortaya oluşturmak, hatta e-ticaret yapmak diğer mecralara göre çok daha kolay, hızlı ve esnektir.
Çakar Tasarım’ da her şey size ve ihtiyaçlarınıza özel düşünülmeyle başlar. Öncelikle ihtiyaçlar, istenilenler ve yapılması gereken iş düşünülür. Dünyadaki tasarım trendi güncelliği yakalamak için dikkate alınır. Tasarımların her materyalde uygulanabilir olması önemsenir. Tasarımlar tüketenleri esas alır. Orijinal tasarım üretilmesi gereklidir. Tüm tasarımcılarımız sadece sizin markanıza yönelik özel çözümler ve yenilikler üretmek için çalışır.
Daha önce kullanmadığınız yolların farkına vardığınızda aslında hedefe daha çabuk ulaşabildiğinizi görürsünüz.
Bizim işimiz; sizin o yolları fark etmenizi sağlamaktır. 
Çakar Tasarım ekibi olarak temel ilkemiz; maksimum müşteri memnuniyeti için en kısa sürede yaratıcı çözümler sunmaktır.

Sizin için ne faydalıysa durmadan biz onu yazıyoruz.

EKİBİMİZ

Arif Çakar Web Tasarım Müşteri Temsilcisi, Web Tasarım, Grafik Tasarım

HER ADIMDA YANINIZDAYIZ!